![Ірина Климець – «золота» медалістка на Всесвітнії літній Універсіаді Ірина Климець – «золота» медалістка на Всесвітнії літній Універсіаді](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/1_iryna_klymets.jpg?itok=0fK_j2s6)
12 липня, в рамках XXX Всесвітньої літньої Універсіади-2019, що відбувалася на спортивних аренах італійського Неаполя, відбувся фінал у метанні молота серед жінок.
У легкоатлетичних змаганнях, студентка СНУ імені Лесі Українки Ірина Климець, стала переможницею та посіла перше місце в секторі для метання молота з результатом 71,25 метра.
До речі, срібні нагороди у складі «синьо-жовтої» команди вибороли ще три студентки Лесиного вишу – Олена Собчук, Марія Філюк і Валентина Мирончук, які були другими в командних змаганнях зі спортивної ходьби на 20 км.
Вітаємо спортсменок із високими результатами!
Відділ зв'язків із громадськістю
Фото з сайту uaf.org.ua
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело
270 переглядів