![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/1___dsc_7037.jpg?itok=Zx0FwC8F)
10 листопада у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки стартували заходи, приурочені до Міжнародного дня студента. Розпочалися вони презентацією фотовиставок по факультетах/інститутах на тему «Студентство як воно є».
Також цього дня в бібліотеці вишу пройшов круглий стіл «Роль студентства в контексті розвитку України як європейської держави». Модератор заходу – кандидат історичних наук, доцент кафедри країнознавства та міжнародних відносин Андрій Моренчук – на початку засідання поділився власним баченням цієї ситуації. Так, роль молоді, зокрема студентів, без зайвого пафосу, унікальна в державотворенні країни. Найбільші знакові події в історії нашої держави пов’язані саме зі студентством: бій під Крутами, Революція на граніті, Помаранчева революція, Євромайдан тощо.
Опісля відбулася жвава розмова щодо ролі студентського самоврядування й механізми впливу молоді на процеси державотворення в Україні, її місце в суспільстві й внесок у громадське життя країни і т. д. Багато мовилося про події на Майдані, як цей рік змінив кожного зі студентів і людей загалом, їхню свідомість.
Цілеспрямованість, любов до свободи, певний ідеалізм, розуміння того, як повинно бути – це ті якості, що характеризують нашу молодь. Студентам потрібно лише завжди залишатися собою й сумлінно навчатися задля благородної цілі – творення нової України!
Інна МОГІЛЕВСЬКА
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело