Перейти до основного вмісту

Уляна Степаненко, третьокурсниця географічного факультету, є волонтером, одним із фундаторів Громадської організації «Волонтерський центр “Серце патріота”».

«Серце патріота» активно допомагає бійцям у зоні Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Центр також активно працює в тилу: допомагає бійцям, які побували на війні морально та матеріально, а також сім’ям загиблих захисників нашої країни. 

Волонтерами центру «Серце патріота» вже 114 разів доставлено допомогу захисникам, які боронять кордони нашої держави на Сході: військове обмундирування, технічне обладнання, медикаменти, засоби для обігріву та освітлення, одяг, взуття, продукти харчування та речі особистої гігієни. Також придбано та передано Збройним силам України, які виконують завдання в зоні проведення АТО, автомобілі підвищеної прохідності Опель Фронтера та УАЗ (загалом 9). 

З метою збору коштів на потреби бійців АТО громадська організація організовує благодійні концерти за участі народного артиста України, завідувача кафедри історії, теорії мистецтв та виконавства Василя Чепелюка. Усі зібрані кошти використовуються для потреб захисників нашої Вітчизни.

Географічний факультет

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

1 перегляд