7 червня під головуванням проректора з навчально-виховної роботи Ірина Констанкевич відбулося завершальне у цьому навчальному році засідання ради з молодіжної політики університету. На ньому підводилися підсумки з виховної роботи на факультетах та в інститутах. Матеріали звітів, які підготували заступники деканів із виховної роботи, висвітлюватимуться в інформаційному виданні «Виховна робота у СНУ ім Лесі Українки».
Про оздоровлення студентів і викладачів у спортивно-оздоровчому комплексі «Буковель» інформував начальник відділу молодіжної політики та соціальної роботи Орест Маховський. Так, голова Наглядової ради університету та Благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк», народний депутат України Ігор Палиця за успішну науково-дослідницьку, навчально-виховну роботу та досягнення в інших сферах відзначив 40 викладачів і 200 студентів. Відпочивати поїдуть заступники деканів із виховної роботи, а також активісти студентського самоврядування та профспілки, студій Центру культури та дозвілля, центру волонтерів «Довіра», Школи волонтерів та юридичної клініки «Ad astra», студенти-переможці наукових олімпіад, конкурсів до Дня Лесі Українки, міс та містер університету 2013 р., кращі студенти та випускники 2013 р., лауреати мистецьких конкурсів та фестивалів, найактивніші студенти.
Методист книгозбірні Світлана Кресак доповіла про культурно-просвітницьку роботу в бібліотеці у 2012/2013 н. р., зокрема про проект «Вільний книгообмін» (bookcrossing), зустрічі зі знаними творчими людьми (І. Корсаком, І. Роздобудько, І. Жуком, Н. Горик, В. Штинько, В. Лисом, З. Мензетюк, М. Онуфрійчуком та ін.), вечори поезії, концерти, публічні лекції, презентації книг, психологічні тренінги.
Звітуючи про діяльність Центру культури та дозвілля за минулий рік, його директор Сергій Кравчук відзначив активність студентів, підвищення мистецького рівня їх виконавства. Зокрема, проведено тематичні та звітні концерти, конкурси, Форум сучасного мистецтва «Молодограй–2013» тощо. У підсумковому гала-концерті взяли участь 64 студенти. У жанрі вокалу перемогла Юлія Собуцька (інститут мистецтв); 2 місце – Анастасія Оболончик (факультет міжнародних відносин), Вікторія Михайлець (інститут мистецтв); 3-є – Анна-Марія Стронська, Юрій Хлопецький, Дарина Гребенко (інститут іноземної філології), а серед «колективів» найкращим став фольклорний гурт «Веретенце» (педагогічний інститут). У жанрі «хореографія» в номінації «народний танець» перемогу святкували студенти кафедри хореографії інституту мистецтв; 2 місце – Ірина Грошева (географічний факультет), 3-є – Тетяна Врона (інститут іноземної філології); у номінації «сучасний танець» 1 місце здобув колектив «Арт–вей» (інститут мистецтв), 2-ге – студенти кафедри хореографії інституту мистецтв, 3-є – колективи «OZONE» (педагогічний інститут), «Flesh Art» (біологічний факультет), «Fly» (інститут мистецтв); у номінації «сучасний танець» (виконавці соло) місця розподілилися так: 1-ше – Михайло Дяченко, 2-ге – Тетяна Теслюк та Тетяна Івасюк (інститут мистецтв), 3-є – Анна Бущак (коледж технологій, бізнесу та права). У жанрі «художнє слово» в номінації «літературна композиція» перемогла Ірина Грошева (географічний факультет), а в номінації «художня декламація» 1 місце зайняла Ірина Наклацька (інститут іноземної філології), 2-ге – Тетяна Кот (історичний факультет), 3-є – Юлія Зінкевич (історичнй факультет).
Наталія ЗАВАЛЬНА,
відділ молодіжної політики та соціальної роботи
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело