![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/robotab_n_3.jpg?itok=Te_4Mw-Q)
Сьогодні, 14 серпня, Ви відзначаєте свій День народження. З цієї нагоди прийміть сердечні вітання і найкращі побажання від колективу університету!
Ви уже дев’ять років очолюєте Лесин виш, і він саме за Вашого керівництва здобув національний статус і відкрилися широкі перспективи виходу університету на загальноєвропейський рівень. Ваші заслуги перед вітчизняною наукою та освітою гідно оцінив і наш колектив, обравши Вас, Ігорю Ярославовичу, ректором на новий термін. Так сталося, що очолювати Східноєвропейський національний університету імені Лесі Українки Вам доводиться у надзвичайно складний для України час, але всі сили, весь досвід ученого й керівника спрямовуєте на подальший розвиток кращих наукових традицій вишу.
Вітаючи Вас із Днем народження, бажаємо Вам міцного здоров'я, мирного неба, снаги для подальших звершень. Хай щастя, радість, добробут і вдячність людей будуть постійними супутниками у Вашому довгому й успішному житті!
Зі щирою повагою
колектив Східноєвропейського національного університету
імені Лесі Українки