Перейти до основного вмісту


Проект Erasmus+ KA2 «Розвиток потенціалу студентської мобільності у вищих навчальних закладах Сербії та України» / MILETUS орієнтований на  розвиток потенціалу у сфері віртуальної, реальної та сумісної мобільності в вищих навчальних закладах України та Сербії.

Метою проекту MILETUS – підвищення потенціалу вишів Сербії та України в сфері розвитку мобільності студентів задля покращення працевлаштування випускників вищих навчальних закладів у компаніях, що працюють на міжнародному рівні, та підвищення якості досліджень аспірантів. MILETUS також дає змогу інтегрувати інформаційні та комунікаційні технології в програми обміну студентами, зокрема в галузі віртуальної мобільності.

Детальніше про проект можна дізнатись на веб-сторінці проекту https://miletus.mnau.edu.ua

Для участі у віртуальній мобільності буде відібрано вісім студентів з кожного університету-партнера в Україні та Сербії (загалом – 56 студентів-магістрів).

Мова віртуальної мобільності: англійська.

Вимоги до кандидатів:

бути студентом магістерської або бакалаврської програми (3–4 рік навчання) у партнерському університеті Сербії та України (список університетів: https://miletus.mnau.edu.ua);

мати високий рівень володіння англійською мовою (принаймні B1 – середній рівень).

Кожен із кандидатів, зацікавлених участю у віртуальній мобільності, повинен подати такі документи:

  • анкета;
  • мотиваційний лист англійською мовою;
  • CV англійською мовою;
  • сертифікат про знання англійської мови або інші відповідні документи, що підтверджують знання англійською мовою.

Всі документи повинні бути подані в електронному вигляді як файли з розширенням .pdf, .doc, .docx, .xls, xlsx, .jpg (розмір файлу не більше 1 Мб).

Форма заявки та супровідні документи слід надсилати на адресу електронної пошти: application_MILETUS@manufacturing.de

Кінцевий термін подання заявок та підтверджуючих документів – 25 травня 2018 року.

Якщо у вас виникнуть запитання, ви можете звернутись до відділу міжнародних зв’язків Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (+38 (0332) 728387, факс: +38 (0332) 728387).

35 переглядів