Перейти до основного вмісту


У рамках проекту «MILETUS – Розвиток потенціалу студентської мобільності у вищих навчальних закладах Сербії та України», що фінансується Європейською Комісією за програмою Еразмус+, напрям КА2 оголошується набір учасників для участі в тренінгу з питань інтернаціоналізації та мобільності, який відбудеться на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія», м. Київ (Україна) у вересні 2017 року.


Мета проекту – підвищення потенціалу вишів Сербії та України в сфері розвитку мобільності студентів задля покращення працевлаштування випускників та якості наукових досліджень аспірантів.


Цілі проекту:

• розробка методологічної бази для віртуальної та сумісної мобільності, які містять рекомендації щодо кращих / належних практик для зацікавлених сторін (студентів, викладачів й адміністративних працівників вищих навчальних закладів, державних службовців) на інституційному та міжінституційному рівнях:

• налагодження управління мобільністю студентів на інституційному рівні за допомогою відкриття офісів зі студентської мобільності та підготовки персоналу;

• розробка формату мобільності задля кращої соціальної інтеграції студентів з обмеженими можливостями, яка заснована на інституціональних рішеннях, що сприяють підвищенню можливостей працевлаштування випускників після закінчення навчання.


Серед викладацького складу з ВНЗ України та Сербії (перелік нижче), які є учасниками проекту, будуть обрані викладачі для забезпечення супроводу студентської мобільності та розробки навчального процесу в інтернеті. Адміністративний персонал, представлений співробітниками відділів міжнародних відносин або деканатами, які на даний момент відповідають за ініціативи, щодо мобільності студентів та/або інтернаціоналізацію, будуть залучені до процесу узгодження реалізації мобільності студентів.


Для участі у тренінгу кожен ВНЗ делегує двох викладачів та одного працівника адміністративного персоналу (разом із двома представниками з міністерства) для участі у п'ятиденній 8-годинній сесії тренінгу з питань розбудови інтернаціоналізації та мобільності. Навчання проводитимуть ВНЗ країн-партнерів з урахуванням належної практики, недоліків, потенціалу, потреб, побажань та вимог студентів, а також недоліків уже існуючих програм мобільності, визначених на попередніх етапах реалізації проекту MILETUS.


Тренінги відбудуться на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія», м. Київ (Україна) у вересні 2017 року.

Кандидати з-поміж навчального та адміністративного персоналу, для участі в тренінгу повинні подати такі  документи:

- заява;

- CV (обов’язково);

- підтвердження знання англійської мови (підтверджене досвідом у міжнародному середовищі / курси англійської / інший досвід, обов'язково);

- підтвердження попереднього досвіду участі в проектах ЄС та не ЄС (необов'язково);

- підтвердження попередньої участі в проектах мобільності (необов'язково);

- підтвердження про попередній досвід викладання / стажування за кордоном (необов'язково). 


Підтверджуючі документи потрібно надіслати до відповідного представника університету / установи:

- кандидати з Миколаївського національного аграрного університету – karbashevsky@mnau.edu.ua
- кандидати з приватної вищої освітньої установи Харківського гуманітарного університету – nua.ovs@gmail.com

- кандидати з Національного університету «Києво-Могилянська академія» – larch@ukma.edu.ua
- кандидати зі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки – marta.sydoruk@eenu.edu.ua
- кандидати з Міністерства освіти і науки України – anja.novosad@gmail.com
- кандидати з Університету в Ніші – ivica.manic@elfak.ni.ac.rs
- кандидати з Університету в Нові-Саді – sgoran@uns.ac.rs
- кандидати з Університету Сингидунум – mveinovic@singidunum.ac.rs
- кандидати з Міністерство освіти, науки та технологічного розвитку Сербії – vesna.mandic@mpn.gov.rs 


Останній термін подання заявок та підтверджуючих документів  18 серпня 2017 року. 

Детальніша інформація про проект на веб-сторінці. 

Відділ міжнародних зв’язків

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело 

69 переглядів