Перейти до основного вмісту

Представники СНУ імені Лесі Українки – Назар Михайлюк (асистент кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу факультету міжнародних відносин), Олександр Журавльов (доцент кафедри фізіології людини і тварин факультету біології) та Марта Сидорук (начальник відділу міжнародних зв’язків) взяли участь у черговому етапі реалізації проекту «Розвиток потенціалу студентської мобільності в Україні та Сербії» (MILETUS) у рамках програми Erasmus+, а саме – тренінгу з питань інтернаціоналізації та мобільності, який відбувся на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Мета тренінгу – отримання додаткового досвіду і нових знань викладачами університетів для реалізації положень грантового проекту на наступному етапі проекту – реалізація віртуальної мобільності.

Упродовж тижня викладачі та працівники українських і сербських вишів, представники міністерств освіти і науки України та Сербії мали змогу під час семінарів та воркшопів переймати досвід загальноприйнятих й експериментальних методик навчання від європейських лекторів.

У числі слухачів були також посадовці Міністерства освіти і науки України – начальник Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Ганна Новосад, начальник відділу міжнародних освітніх проектів, заступник начальника Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Любов Щітка, представники інших вишів-партнерів по проекту: з України – Миколаївського національного аграрного університету, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія», з Сербії – Новосадського університету, Сингидунум університету, Ниського університету.

Зі слухачами працювали лектори з Технічного університету Гамбургу (Німеччина), Міланської політехніки (Італія) та Ольборзького університету (Данія). Джаспер Ларсен розповів про власний досвід використання у проекті Problem Based Learning (PBL): його історію, варіанти, можливі шляхи та проблеми реалізації. Італійські науковці Федеріка Чікулло і Мартіна Сані поділились власним досвідом щодо процедур прийому і роботи зі студентами в рамках академічної мобільності, як реальної, так і віртуальної. Натомість професор із Технічного університету Гамбургу Тростен Блеккер, який є безпосереднім координатором проекту MILETUS, наголосив на важливості інновацій в навчальному процесі, представив їх види та синергію з навчальним процесом.

Наступний етап проекту «Розвиток потенціалу студентської мобільності в Україні та Сербії» (MILETUS) передбачає облаштування навчальної аудиторії в університетах-партнерах та впровадження академічної мобільності серед студентства.

Нагадаємо, що СНУ імені Лесі Українки увійшов до числа українських вишів, які реалізовують проект «Розвиток потенціалу студентської мобільності в Україні та Сербії» (MILETUS) у рамках програми Erasmus+ у гроні партнерів з Німеччини (Гамбурзький Технологічний університет) – координатор проекту, Італії (Політехнічний університет (Мілан)), Данія (Університет міста Ольборг), Сербії (Університет Нови Сад, Університет Ніс,  Університет Сінгідунум /Бєлград/), Міністерство освіти і науки Сербії, України (Миколаївський аграрний університет),  Національний університет «Києво-Могилянська Академія» (Київ), Приватний вищий навчальний заклад Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія» (Харків), Міністерство освіти і науки України. Загальний бюджет проекту становить: 953 973.80 євро. Проект триватиме три роки – з 2016 до 2019 р.

Відділ зв’язків із громадськістю

Фото зі сторінки проекту у мережі Facebook

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

90 переглядів