![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/1__dsc_6246.jpg?itok=IG_YkB5h)
6 листопада відділ аспірантури, докторантури та наукового стажування Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки вручив посвідчення 72 аспірантам першого року навчання.
З цією подією всіх присутніх привітав проректор з наукової роботи Михайло Яцишин. Михайло Михайлович побажав успіху в підготовці до захисту кандидатських робіт, наголосив на основних моментах майбутньої наукової праці, побажав молодим ученим плідної співпраці та сумлінного виконання всіх поставлених перед ними завдань. Насамкінець висловив сподівання, що незабаром сьогоднішні аспіранти поповнять славетну когорту вчених Лесиного університету.
Завідувач відділу аспірантури, докторантури та наукового стажування Мирослава Філіпович приєдналася до привітань із посвятою, побажала всім інтелектуальних здобутків, творчої наснаги та розповіла про організацію навчання в аспірантурі.
Валентина КОРНІЙЧУК
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело