Перейти до основного вмісту

                                                                     

Проект Erasmus+ KA2 «Розвиток потенціалу студентської мобільності у вищих навчальних закладах Сербії та України» / MILETUS орієнтований на  розвиток потенціалу у сфері віртуальної, реальної та сумісної мобільності у закладах вищої освіти України та Сербії. 

Метою проекту MILETUS – підвищення потенціалу вишів Сербії та України в сфері розвитку мобільності студентів задля покращення працевлаштування випускників вищих навчальних закладів у компаніях, що працюють на міжнародному рівні, та підвищення якості досліджень аспірантів. MILETUS також дає змогу інтегрувати інформаційні та комунікаційні технології в програми обміну студентами, зокрема в галузі віртуальної мобільності.  

Детальніше про проект можна дізнатись на веб-сторінці проекту https://miletus.mnau.edu.ua  

Для участі у віртуальній мобільності буде відібрано вісім студентів з кожного університету-партнера в Україні та Сербії (загалом – 56 студентів). 

Мова віртуальної мобільності: англійська 

Вимоги до кандидатів: 

  • бути студентом 3, 4-го курсу бакалаврату чи магістерської програми у партнерському університеті Сербії та України (список університетів: https://miletus.mnau.edu.ua);
  • мати високий рівень володіння англійською мовою (принаймні B1 – середній рівень).  

Кожен з кандидатів, зацікавлених участю у віртуальній мобільності, повинен подати такі документи

1      Анкета;

2      Мотиваційний лист англійською мовою;

3      CV англійською мовою;

4      Довідка з місця навчання. 

Усі документи повинні бути подані в електронному вигляді як файли з розширенням .pdf, .doc, .docx, .xls, xlsx, .jpg (розмір файлу не більше 1 Мб). 

Форма заявки та супровідні документи слід надсилати на адресу електронної пошти: application_MILETUS@manufacturing.de  

Кінцевий термін подання заявок та документів – 30 вересня 2018 року

Повідомлення про результати відбору буде надіслано 10 жовтня 2018 року

 

Якщо у вас виникнуть запитання, ви можете звернутись до відділу міжнародних зв’язків Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (+38 (0332) 728387, факс: +38 (0332) 728387). 

1 перегляд