![Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/1_n.jpg?itok=NOA0YqF-)
19 травня в Чернівцях відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування (рогейн 24 години).
Команда у складі старшого викладача кафедри спортивно-масової та туристичної роботи Ірини Войтович та випускника факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Тараса Мельника здобули золоті медалі, подолавши дистанцію 91 км, а студентка факультету Анна Климчук виборола бронзову нагороду (76 км). Вітаємо спортсменів та тренера Василя Войтовича – викладача кафедри спортивно-масової та туристичної роботи.
Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело
76 переглядів