3 грудня у Волинській обласній раді відбулася презентація книги начальника Управління державної служби Головдержслужби України у Волинській області, доктора політичних наук, професора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Валентина Малиновського «Становлення і розвиток місцевого самоврядування у Волинській області (1990–2010 рр.).
У книзі висвітлено діяльності рад І–V демократичного скликання. Автор свідомо не торкався праці органів місцевого самоврядування VІ скликання (2010–2015 рр.), адже вони ще не завершили свою роботи.
Книга складається із п’яти розділів, кожен із яких відповідає конкретному скликанню представницьких органів місцевого самоврядування області.
Валентин Малиновський – відомий в Україні фахівець і практик у галузі публічного управління, один із фундаторів нової науки – державного управління. Його навчальний посібник «Державне управління» був одним із перших вітчизняних навчальних видань у цій науковій сфері, а «Словник термінів і понять з державного управління» (2005 р.) – найповнішим на той час в Україні.
Загалом Валентин Малиновський – автор 155 наукових праць, найважливішими серед яких є такі монографії: «Державне управління», «Державна служба: теорія і практика», «Словник термінів і понять з державного управління», «Територіальна організація влади України: концептуальні засади трансформації».
У презентації взяли участь голови Волинської обласної ради усіх скликань, про яких йдеться у книзі: В. І. Блаженчук, Б. П. Клімчук, В. П. Дмитрук, а також заступник голови нинішньої обласної ради В. С. Вітер, керівники органів місцевого самоврядування та депутати місцевих рад.
Книга вийшла у Луцькому видавництві «Ініціал» загальним тиражем 1000 примірників і буде безкоштовно розповсюджена у найбільших бібліотеках області. Її також можна придбати й у вільному продажі.
Яна САМЧУК,
прес-секретар Управління
державної служби
Головдержслужби України
у Волинській області
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело