28 лютого у Коледжі технологій, бізнесу та права відбулася VII Міжнародна студентська наукова конференція «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки».
Роботу конференції розпочато пленарним засіданням на якому виступили:
– Станіслав Германович Щеблюк, директор коледжу,
– Юліан Віталійович Таранчук, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації,
– Світлана Віталіївна Гаврилюк, проректор з навчальної роботи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки,
– Петро Микитович Бойчук, голова Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації,
– Петро Степанович Олешко, ректор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти,
– о. Рустік, ректор Волинської духовної семінарії.
Учасниками конференції стали студенти вишів Волинської області, Луцького НВК «ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів правознавчого ліцею з посиленою фізичною підготовкою», Волинської духовної семінарії, Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу, Республіки Польщі.
На конференції працювало 9 секцій. За результатами виступів учасників конференцій визначені та нагородженні переможці.
Секція 1. Економіка і фінанси
1-ше місце – Назар Климюк (Коледж технологій, бізнесу та права),
2-ге місце – Дмитро Мельник (Шацький лісовий коледж ім. В.В.Сулька),
3-тє місце – Леся Петру (Горохівський коледж ЛНАУ).
Секція 2. Облік і аудит
1-ше місце – Анастасія Захарова (Коледж технологій, бізнесу та права),
2-ге місце – Марія Пащук (Луцький кооперативний коледж ЛКА),
3-тє місце – Володимир Василюк (Коледж технологій, бізнесу та права).
Секція 3. Менеджмент і маркетинг
1-ше місце – Яна Янчевська (Волинський технікум НУХТ),
2-ге місце – Сніжана Вишняк (Коледж технологій, бізнесу та права),
3-тє місце – Анна Рябова (Горохівський коледж ЛНАУ).
Секція 4. Товари народного споживання: технології, інновації та безпека
1-ше місце – Катерина Єрмоленко (Коледж технологій, бізнесу та права),
2-ге місце – Сніжана Вишняк (Горохівський коледж ЛНАУ),
3-тє місце – Ірина Яговець (Луцький кооперативний коледж ЛКА).
Секція 5. Право і суспільство в умовах глобалізації: сучасність та історичні аспекти
1-ше місце – Богдан Лукашук (Волинський техніку НУХТ),
2-ге місце – Надія Ляшук (Коледж технологій, бізнесу та права),
3-тє місце – Павло Чамахуд (Волинська духовна семінарія).
Секція 6. Комунікативні засоби професійного і культурного спілкування
1-ше місце – Тетяна Сизюк (Коледж технологій, бізнесу та права),
2-ге місце – Богдана Михальчук (Луцький педагогічний коледж),
3-тє місце – Богдана Пащук (Луцький базовий медичний коледж).
Секція 7. Іншомовна підготовка особистості майбутнього фахівця в умовах інтеграції та інформатизації суспільства
1-ше місце – Марія Кревська (Луцький педагогічний коледж),
2-ге місце – Максим Щербюк (Коледж технологій, бізнесу та права),
3-тє місце – Дарина Власюк (Коледж технологій, бізнесу та права).
Секція 8. Екологія, здоров’я і суспільство
1-ше місце – Максим Гиренко (Луцький базовий медичний коледж),
2-ге місце – Оксана Козачук (Луцький педагогічний коледж),
3-тє місце – Ганна Трофімчук (Рожищенський коледж ЛНУВМ ім. С. З. Гжицького).
Секція 9. Сучасний погляд на природничо-математичні науки
1-ше місце – Анастасія Грицюк (Коледж технологій, бізнесу та права),
2-ге місце – Ірина Крупнік (Луцький базовий медичний коледж),
3-тє місце – Анжеліка Гора, Вікторія Козлова (Луцький НВК «ЗОШ – інтернат І-ІІІ ступенів природничий ліцей з посиленою фізичною підготовкою).
Вл. інф.
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело