![Головний корпус СНУ імені Лесі Українки Головний корпус СНУ імені Лесі Українки](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/golovniy.jpg?itok=VwTnAIYT)
На календарі – травень. Для Лесиного вишу це місяць, означений традиційним святом – Днем університету. В таку мить зазвичай підсумовується пройдений шлях (а для нашого навчального закладу це 73 роки славного поступу на науково-освітній ниві як на Волині, так і в цілому по Україні), і ще ясніше бачаться нові перспективи розвитку, нові кроки у плані виховання молодих фахівців, здатних гідно представити нашу країну на європейському та світовому рівні.
Сердечно вітаю студентів, аспірантів, викладачів та працівників Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, випускників Лесиного вишу різних років, які нині плідно працюють на благо України, з Днем нашого університету!
Бажаю всім Вам щастя, здоров’я, бадьорості, натхнення, невтомної праці й вагомих, добротних її результатів.
З повагою
Ігор КОЦАН