![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/dsc_2651.jpg?itok=8z9QISn9)
28 вересня з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля у Волинському обласному театрі ляльок студенти-психологи СНУ імені Лесі Українки спільно з дітьми, родинами вихованців, педагогами, представниками громадської організації «Волинь-ОМЕП» провели благодійну акцію «За мир і сонце на планеті!»
На свято були запрошені і виступили з вітальним словом начальник управління освіти м. Луцька О. Гребенюк, головний спеціаліст управління освіти і науки ОДА Т. Соломіна та голова Українського комітету ОМЕП, доцент кафедри загальної та соціальної психології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки І. Філіппова, яка виголосила звернення учасників благодійної акції «За мир і сонце на планеті!» в Генеральну Асамблею ООН, ЮНІСЕФ, ЮНЕСКО.
У рамках свята організовано чимало заходів: виставку-продаж мистецьких виробів, представлених педагогами ДНЗ; виставку малюнків на тему «Діти Луцька – за мир та єдність»; майстер-класи з плетіння косичок та малювання прапорців на щічках, які проводили студенти нашого вишу. Всіх присутніх люб’язно частували смачними солодощами.
Для дорослих були відкриті благодійні скриньки в підтримку миру в Україні. Впродовж акції зібрано кошти в сумі 3700 грн, які передадуть у Спілку афганців для учасників АТО. На святі діти в українських вишиванках, з прапорцями в руках збудували сонечко, яке завжди зігріватиме нашу планету і стане символом єдності, миру та любові! З вуст дітей звучали гасла: «Нехай завжди на нашій планеті буде СОНЦЕ!», «Нехай завжди на нашій планеті буде МИР!», «Нехай завжди в усі віки будуть ЩАСЛИВІ ДІТИ!»
На завершення всі учасники підтримали ініціативу громадської організації «Волинь-ОМЕП» провести акцію до Дня Святого Миколая «Передай свою іграшку дошкільникам зі Сходу!»
Усі учасники дійства, а це близько 500 дорослих і дітей, розуміючи складний для країни час, продемонстрували суспільству високий патріотизм та єдність.
Вл. інф.
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело