14–17 травня на біологічному факультеті відбувалися заходи в рамках Фестивалю науки університету.
На пленарному засіданні з вступним словом виступив декан біологічного факультету Андрій Поручинський і куратор наукового товариства студентів і аспірантів факультету Ярослав Степанюк. На кожному секційному засіданні були заслухані доповіді, які відображають роботу наукових шкіл біологічного факультету.
Неабияку зацікавленість викликали виступи доцентів Алевтини Моренко («Нейрофізіологічні механізми і системна організація сенсомоторної діяльності людини»), Валентини Голуб («Сьогоденні дозоутворюючі фактори на Волині після Чорнобильської катастрофи») та Лариси Коцун («Проблеми створення проектованого ландшафтного заказника місцевого значення “Фітеума” (Іваничівський район, Волинська область)»), які працюють над держтемами.
В рамках Фестивалю науки в холі біологічного факультету відбулася вже традиційна виставка наукових мікрофотографій, які відображають експериментальну роботу науковців факультету. Цікаво пройшла низка семінарів: «Структура порівняльно-морфологічної теорії» (доповідач – професор Сергій Волгін); «Стан і перспективи дослідження ентомофауни Волинського Полісся» (доповідач – доцент Катерина Сухомлін) і «Механізм індивідуальної резистентності організму щурів на дію алкоголю» (доповідачі – доцент Олександр Мотузюк, аспірант О. Мельничук).
Деканат біологічного факультету висловлює щиру подяку всім доповідачам та учасникам Фестивалю науки.
Ярослав СТЕПАНЮК,
доцент, куратор НТАіС біологічного факультету
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело