![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/pa030249.jpg?itok=MGCTCKdZ)
3 жовтня з нагоди дня студентського самоврядування студентська рада педагогічного інституту організувала безліч різнопланових навчальних і виховних заходів. Велика відповідальність була покладена на кращих спудеїв, які завчасно отримавши теми практичних занять, провели їх у всіх академічних групах. Викладачі мали змогу пригадати студентські роки і відчути себе у ролі студентів.
Неабияке захоплення викликала виставка-конкурс мистецьких виробів «Творча студентська майстерня». Педагоги вперше мали змогу милуватися виробами, виконаними у таких техніках, як «Ізонитка» (Катерина Козачук) і «Квілінг» (Тетяна Бойчук). Уже другу персональну виставку представили майстри вишивки Юлія Коцюбайло, виробів із бісеру Маргарита Кравченко та художниця Наталія Антонюк.
Студентська рада інституту провела просвітницьку лекцію для першокурсників «Профілактика негативних проявів у молодіжному середовищі», а також конкурс-захист плакатів «Молодь інституту проти алкоголізму», тематика якого вибрана не випадково, оскільки Україна займає перше місце у світі з дитячого алкоголізму.
З ініціативи начальника відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників СНУ імені Лесі Українки Ірини Лещук студенти ІV та V курсів взяли участь у тренінгу Волинського обласного молодіжного центру праці «Розвиток можливостей молоді у працевлаштуванні».
А завершилось усе великим святковим концертом із нагоди Дня працівників освіти.
Дорогі педагоги! Сьогодні вам, людям нелегкої, але такої почесної і важливої професії, висловлюємо слова подяки і просимо у Всевишнього для вас щасливої долі!
Нехай ця осінь золота
Вам подарує вік щасливий,
Щоб не згасали доброта,
Здоров’я, радощі і сила.
Щоб Ваш важкий почесний труд
Був плідний, як багата осінь.
І кожен день, що йде новий,
Хай тільки щастя Вам приносить
Оксана БАРТКІВ,
заступник декана педагогічного інституту
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело