![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/golov_2.jpg?itok=hFVo9EXZ)
Цьогорічній День студента в інституті фізичної культури та здоров’я відзначили по-особливому. В спортивному комплексі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки були проведені студентські розваги.
У спортивному святі взяли участь команди першокурсників. Усі учасники мали змогу проявити не лише власні фізичні можливості, а й спритність, кмітливість і почуття гумору.
Юнаки проявили бійцівські якості в підніманні гирі, перетягуванні каната й у змаганнях з армреслінгу. Дівчата також не відставали, продемонструвавши на рівні з хлопцями неабияку спритність у конкурсах зі стрибків у мішку, метання набивного м’яча, штрафних кидків баскетбольного м’яча.
Незабутні емоції глядачам подарував творчий конкурс, у якому наші студенти-фізкультурники, показали себе не лише фахівцями своєї справи, а й як різносторонньо і творчо розвинені особистості. Так, східний танець, виконаний першокурсницею Оленою Мізернюк, не залишив нікого байдужим, викликавши хвилю бурхливих оплесків. Особливо жіночним був акробатичний виступ студенток 12 групи Вікторії Пилипчук та Аліни Олексюк. Окремо варто відзначити ритмічний танець у стилі брейк-данс студента І курсу Володимира Стрільчука.
У суддівстві та проведенні спортивного свята брали участь доценти Василь Пантік, Наталія Грейда, Сергій Ніколаєв, старший викладач Володимир Санюк й асистент Ірина Запорожець.
У підсумку – маса позитивних емоцій в учасників, присутніх глядачів та з користю для здоров’я проведений час. А грамоти й солодкі призи, вручені учасникам, стали приємним доповненням до студентського свята.
Для наших першокурсників це була перша можливість відсвяткувати День студента у стінах рідного університету. Попереду в них захопливе студентське життя, насичене не лише навчанням, а й позитивними емоціями від спілкування зі справжніми друзями, якими стали для них одногрупники та викладачі інституту. Сподіваємося, що їхні майбутні наукові та спортивні здобутки стануть надбанням усього вишу.
Андрій БУХВАЛ,
асистент кафедри здоров’я
і фізичної культури
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело