Перейти до основного вмісту

                           

Делегація СНУ імені Лесі Українки у складі ректора Ігоря Коцана та старшого викладача кафедри міжнародних комунікацій і політичного аналізу факультету міжнародних відносин Назара Михайлюка взяла участь у черговому етапі реалізації проекту «Розвиток потенціалу студентської мобільності в Україні та Сербії» (MILETUS) у рамках програми Erasmus+ – конференції зі співробітництва у сфері мобільності, яка відбулася 12–13 лютого на базі Університету міста Ольборг (Данія) за участі представників партнерських університетів та міністерств України та Сербії. Мета заходу – опрацювання та представлення національних рамок програм віртуальної/змішаної мобільності в Сербії та Україні.

Упродовж дводенної роботи засідань представники українських і сербських університетів, делегати міністерств освіти і науки України та Сербії мали змогу представити й ознайомитися з результатами ефективності навчання студентів у рамках першого та другого турів віртуальної мобільності, що відбулись у рамках проекту MILETUS; дати оцінку розробленим методичним рекомендаціям для програм віртуальної мобільності; проаналізувати вимоги до кодифікації та поширення методології для віртуальних/змішаних програм мобільності. Не менш важливим аспектом роботи конференції було питання модернізації відділів міжнародних зв’язків: фактичний/цільовий статус задля забезпечення довготривалості результатів проекту MILETUS.

Серед слухачів були також посадовці Міністерства освіти і науки України, представники інших університетів-партнерів проекту: Миколаївського національного аграрного університету, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія» (Україна), Університету міста Новий Сад, Сінгідунум університету, Університету міста Ниш (Сербія).

Зі слухачами працювали доповідачі з Технічного університету Гамбургу (Німеччина), Міланської політехніки (Італія), Ольборзького університету (Данія) та ін. Делегати СНУ імені Лесі Українки презентували доповідь щодо результатів ефективності навчання студентів у рамках другого туру віртуальної мобільності проекту MILETUS.

Наступний етап проекту «Розвиток потенціалу студентської мобільності в Україні та Сербії» (MILETUS) передбачає імплементацію змішаної (віртуальної та реальної) мобільності для аспірантів для підвищення якості їх досліджень.

Нагадаємо, що СНУ імені Лесі Українки увійшов до числа українських університетів, які реалізовують проект «Розвиток потенціалу студентської мобільності в Україні та Сербії» (MILETUS) у рамках програми Erasmus+ у гроні партнерів із Німеччини (Гамбурзький технологічний університет – координатор проекту), Італії (Міланський політехнічний університет), Данії (Університет міста Ольборг), Сербії (Університет міста Новий Сад, Університет міста Ниш, Університет Сінгідунум, Міністерство освіти і науки Сербії), України (Миколаївський аграрний університет, Національний університет «Києво-Могилянська Академія», Приватний вищий навчальний заклад Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія», Міністерство освіти і науки України). Загальний бюджет проекту 953 973.80 євро. Проект триватиме упродовж 2016–2019 рр. 


Детальніше про проект можна дізнатися на веб-сторінці https://miletus.mnau.edu.ua 

Відділ міжнародних звязків

96 переглядів