![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/thumb-imgsize_0.jpg?itok=6ZSq_LjN)
День народження – це не лише віншування, квіти й подарунки, і не просто момент, коли людина стає старшою на рік. Це надзвичайно важливий підсумок того, як вона прожила цей рік, чим збагатився її життєвий досвід, що доброго зроблено для людей за цей період. І водночас це пора накреслення нових планів і намічення шляхів до їхнього здійснення.
Ігореві Палиці – заслуженому економістові України, лауреату премій імені Григорія Сковороди та Євгена Чикаленка, – є що підсумовувати і є що планувати. Життя його завжди насичене, цікаве, сповнене активної громадської діяльності, в основі якої – незмінний християнський орієнтир на добротворення: «Хто дає немаючому, той недостатку не знатиме…» (Прип., 28: 27). Прийнявши в нелегкі революційні часи керівництво Одеською обласною державною адміністрацією, Ігор Петрович ні на мить не забуває про рідну Волинь, про СНУ імені Лесі Українки, випускником якого він є й де нині очолює Наглядову раду. Важко переоцінити ту постійну й дієву підтримку університету, яку здійснює благодійний фонд «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк», зокрема фінансування багатьох наукових проектів, культурно-мистецьких заходів, надання стипендій кращим студентам… Окрім питань освіти і науки, дбає меценат про розвиток охорони здоров’я, спорту, культури, про втілення багатьох важливих соціальних проектів у Луцьку – місті, де він народився й отримав перші життєві уроки.
Щиро вітаємо голову Наглядової ради нашого вишу Ігоря Петровича Палицю з днем народження й бажаємо йому міцного здоров’я, миру, щастя й постійних успіхів у житті та праці.
Ректор Ігор Коцан, професорсько-викладацький склад
та студентство Східноєвропейського національного
університету імені Лесі Українки