Перейти до основного вмісту

17 листопада у СНУ імені Лесі Українки відбулося урочисте засідання наукової ради з нагоди 25-ліття діяльності відділу аспірантури, докторантури та наукових стажувань.

Кожна держава дбає про своє ім’я, престиж, авторитет у світі. Однією з підвалин позитивного сприйняття країни за кордоном можна вважати стабільний розвиток науки. Інтелектуальний потенціал сприяє розбудові держави, формуванню позитивного іміджу країни та світового визнання.

«Аспірантура – це наука, знання, а знання – велика сила. Наука тримається на аспірантах, адже це молоді, активні, прогресивні люди, які розвиватимуть вітчизняну науку, робитимуть хорошу українську освіту, працюватимуть на благо України», – з такими словами до присутніх звернувся доктор хімічних наук, професор Іван Олексеюк – один із засновників відділу аспірантури в Лесиному виші.

Із вітальними словами з нагоди видатної події виступили перший проректор, проректор з адміністрування та розвитку Анатолій Цьось, проректори з наукової роботи та інновацій Андрій Бояр і з науково-педагогічної і навчальної роботи та рекрутації Світлана Гаврилюк, завідувач кафедри теорії та історії держави і права доктор юридичних наук, професор Михайло Яцишин, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради Андрій Киця, митрополит Луцький і Волинський Михаїл та ректор Волинської православної богословської академії, протоієрей Володимир Вакін, ректор Волинської духовної семінарії, протоієрей Рустік Капаус та прес-секретар, голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії, протоієрей Валентин Марчук, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри іноземних мов Дніпровського університету ім. Альфреда Нобеля Світлана Кожушко, заступник директора з навчальної роботи Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А. Ю. Кримського, кандидат педагогічних наук Олександр Юринець.

Цього святкового дня подяками та грамотами Волинської обласної державної адміністрації, Луцької міськради, управління освіти і науки Волинської ОДА, ректора СНУ імені Лесі Українки було відзначено понад 40 науковців вишу.

Високо оцінена багаторічна, плідна праця, професіоналізм та активна участь у громадському житті університету завідувача відділу аспірантури, докторантури та наукових стажувань Мирослави Філіпович і методистів Ірини Повар і Тетяни Сологуб.

 Протоієрей Валентин Марчук вручає Луцьке Євангеліє завідувачу відділу аспірантури, докторантури та наукових стажувань Мирославі ФіліповичОлександр Юринець дарує вишиту учнями Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А. Ю. Кримського картину

Святковий настрій додали музичні, співочі композиції, подаровані працівниками та студентами факультету мистецтв Лесиного вишу. Наостанок прозвучали пісні у виконанні народного артиста України Василя Чепелюка у дуеті з Олександром Голощуком.

Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело 

88 переглядів