Перейти до основного вмісту

Центр волонтерів  Волинського національного університету імені Лесі Українки

  • Акцію "Smile life" приурочена до дня PROFCOMу, на якій було зібрано 723 грн у Волинський спеціалізований будинок дитини, для дітей-сиріт. 
  • Акцію по збору кришечок на протези військовим (яка триває і досі). 
  • Акцію "Подаруй посмішку" в рамках святкування Дня першокурсника, на якій було зібрано 347 грн, у Рожищенський-навчально реабілітаційний центр, для дітей з обмеженими можливостями. 
  • Благодійний аукціон найсолодших композицій присвячений до Всесвітнього дня цукерок, на якому було зібрано 10119 грн, у такі дитячі будинки: Ківерцівський реабілітаційний центр "Сонечко" , Крупівський навчально-реабілітаційний центр, Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст., Волинський обласний спеціалізований будинок дитини, Липлянську спеціальню ЗОШ – інтернат та в дім пристарілих Луцький Геріатричний Пансіонат. 
  • Ярмарок присячений ДНЮ ЧАЮ, на якому було зібрано 3323 грн для 11-місячного хлопчика Дмитра, якому необхідна термінова трансплантація печінки. 
  • Благодійний аукціон містерів "Fashion men", на якому було зібрано 423 грн, у Рожищенський-навчально реабілітаційний центр, для дітей з обмежиними можливостями; 
  • Всеуніверситетську акцію по збору коштів для хлопчика Давида хворого раком, на якій було зібрано 4590 грн. 
  • Новорічні привітання "Миколай у кожного в серці", протягом якого було відвіданно: Ківерцівський реабілітаційний центр "Сонечко" , Крупівський навчально-реабілітаційний центр, Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ст., Волинський обласний спеціалізований буднок дитини, Липлянську спеціальню ЗОШ –інтернат та дім пристарілих Луцький Геріатричний Пансіонат. 

Волонтери створили справжнє свято, продемонструвавши незабутню новорічну казочку, подарували солодощі та іграшки, а найголовніше тепло та любов, якого так не вистачає цій незахищеній категорії населення. 

Взагальному Волонтерський відділ ВНУ ім. Лесі Українки зібрав 19525 грн, які були передані на найдобріші справи, які рятують життя, породжують надію і роблять когось щасливішим!!! 
Ми щиро дякуємо всім за підтримку та небайдужість до добрих справ!!! 

units