![угода](/sites/default/files/styles/width_862/public/2020-12/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2020-12-07_15-07-02.jpg?itok=tc9lAEeA)
Волинський національний університет імені Лесі Українки уклав угоду про співпрацю з Громадською організацією «Батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями».
Підписання угоди відбулося у кав’ярні-кондитерській «Старе місто».
Волинський національний університет імені Лесі Українки представляв ректор Анатолій Цьось, а Громадську організацію «Батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями» - голова правління Олена Мельник.
![угода](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2020-12-07_15-07-03.jpg)
Також на зустрічі були присутні декан факультету фізичної культури, спорту та здоров'я Василь Пантік, декан факультету педагогічної освіти та соціальної роботи Володимир Антонюк, викладачі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.
![угода](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2020-12-07_15-07-00.jpg)
Під час зустрічі ректор та голова правління обговорили всі можливі варіанти взаємодії Університету та громадської організації та підписали договір, який передбачає співпрацю за такими напрямами:
- проводити заняття студентами Університету з дітьми та молоддю із особливими освітніми потребами з образотворчого мистецтва та трудового навчання зі спеціальними методиками та спеціальної методики соціально-побутової орієнтації;
- проводити спільно культурно-просвітницькі та спортивно-масові заходи;
- організовувати проходження навчальної та виробничої (педагогічної) практик студентів Університету;
- використовувати потенціал Сторін з метою набуття студентами практичних навичок зі спеціальності та покращення якості життя членів Організації;
- проведення спільних інформаційних заходів з метою посилення та сприяння інтеграції дітей з особливими освітніми потребами в суспільство;
- психолого-педагогічний супровід осіб з інтелектуальними порушеннями дітей з особливими освітніми проблемами та їх сімей.
![угода](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2020-12-07_15-07-04.jpg)