![книга](/sites/default/files/styles/width_862/public/2020-12/1%20%281%29.jpg?itok=97_psv1g)
Уже втретє у жовтні 2020 року в Луцьку відбувся Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера», завдяки якому жителі нашого міста мали чудову нагоду взяти участь у неймовірно цікавих мистецьких дійствах, під час котрих спілкувалися з найвідомішими сучасними українськими та закордонними митцями, почули в їхньому виконанні найновіші твори, дізналися про ставлення майстрів художнього слова до непростих реалій сьогодення.
![книга](/sites/default/files/inline-images/4_0.jpg)
![книга](/sites/default/files/inline-images/3%20%281%29.jpg)
Захід викликає велике зацікавлення серед полоністів факультету філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки. Наші студенти не лише відвідують літературні зустрічі, а й охоче стають волонтерами, котрі супроводжують польських авторів – учасників «Фронтери». Цьогоріч серед заходів фестивалю особливий інтерес читацької аудиторії викликали зустрічі з такими знаними особистостями у Польщі, як Мірослав Влеклий, Яцек Денель, онлайн-розмова з Вітольдем Шабловським.
![книга](/sites/default/files/inline-images/2%20%281%29.jpg)
Відбулася ще одна надзвичайно важлива подія – учасник «Фронтери», уродженець нашого міста Микола Рябчук, відомий український журналіст, публіцист, поет, прозаїк, перекладач, колумніст, передав студентам-полоністам свіжі новинки польських видавництв. Викладачі кафедри слов’янської філології та молодь щиро вдячні панові Миколі й організаторам фестивалю, зокрема директорці Ельвірі Яцуті, за прекрасну нагоду глибше ознайомитися з сучасним літературним процесом Польщі.
Юлія ВАСЕЙКО,
доцент кафедри слов’янської філології