![програма](/sites/default/files/styles/width_862/public/2020-11/0-02-0a-5d2170b3c8b029ad1d3947bb1188747cf5eff4507462ef4c2c876b2c95ddfa09_47eca94d.jpg?itok=0vxukIkG)
12 листопада на платформі ZOOM відбулася презентація Програми стажування молоді в Апараті Верховної Ради України, активними учасниками якої стали магістри факультету економіки та управління.
Щиро вдячні представникові громадської організації «Ліга інтернів» Софії Мазур, яка розповіла про програму, а також її учасникам – магістрові факультету історії, політології та національної безпеки Орестові Борису та випускниці цього факультету Тетяні Широченко, які поділилися досвідом участі в програмі та розказали про цікаві моменти.
Реєстрація на програму триває до 15 листопада, тому всі охочі можуть використати свій шанс.
Наталія МАТВІЙЧУК,
кандидат економічних наук,
доцент кафедри фінансів
75 views