![нагородження](/sites/default/files/styles/width_862/public/2020-10/123140323_365294727856235_7186578512784903673_n.jpg?itok=wTr7VK3b)
Під час засідання вченої ради відзначили низку представників професорсько-викладацького складу. Захід відбувся 29-го жовтня у Волинському національному університеті імені Лесі Українки.
На початку засідання ректор Анатолій Цьось вручив низку нагород. Зокрема, подяки Міністерства освіти і науки України отримали начальник науково-дослідної частини Ірина Глова та професор, завідувач кафедри екології та охорони навколишнього середовища Любомир Гулай. Почесну грамоту Волинської обласної державної адміністрації вручили докторові медичних наук, професорові, завідувачеві кафедри анатомії людини Василеві Пикалюку.
Окрім цього, Почесною грамотою Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації нагородили доктора педагогічних наук, професора кафедри теорії і методики початкової освіти Раїсу Пріму. Ще двоє представників Університету отримали Подяку Луцького міського голови: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри історії, теорії мистецтв та виконавства, заступник декана з наукової роботи Світлана Панасюк й інженер І категорії відділу постачання Ірина Пінчук. Почесну грамоту ректора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки вручили методистові навчально-методичного відділу забезпечення якості вищої освіти Марії Рощук.
Відділ зв’язків із громадськістю