Ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось і проректор з економічно-господарської роботи Анатолій Федонюк із нагоди 80-ліття вишу відзначили працівників економічно-господарської частини. Їм вручили ювілейні пакунки цукерок і подяки ректора. Захід відбувся у конференц-залі Лесиного вишу 27-го жовтня.
«Щиро дякую за роботу. Думаю, що будемо продовжувати вас відзначати. Ми не повинні забувати про тих людей, які забезпечують гарну роботу нашого Університету. Будемо вручати подяки та цукерки. Якщо буде можливість – матеріальні премії. Тільки разом із вами ми можемо зробити все, щоб наші студенти отримували хорошу освіту», – заявив Анатолій Цьось.
Працівники подякували за увагу та хороші слова керівництву Лесиного вишу.
Подяки та ювілейні пакунки цукерок отримали:
- Петро Заєць, Віктор Левчук, Руслан Остапюк, Микола Андросюк, Анатолій Новосельський, Микола Ярмолюк, Василь Федик (працівники КОРБСО);
- Анна Мельничук, Наталія Мачинська, Любов Шашеріна, Лариса Олійник, Наталія Время, Людмила Бавельчук, Раїса Семенюк, Надія Город, Галина Грищук, Галина Онопчук (прибиральниці).
Відділ зв’язків із громадськістю