![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/103151412_398615171095957_6545041871941633072_n.jpg?itok=ny7yHlTw)
30 червня Університет імені Лесі Українки та Первинна профспілкова організація апарату прокуратури Волинської області підписали договір про співробітництво.
Ректор Анатолій Цьось резюмував: це вперше Лесин виш співпрацюватиме з обласною прокуратурою. Тож маємо сподівання, що співробітництво буде корисним і плідним. Воно матиме і теоретичне, і практичне застосування.
Відділ звʼязків із громадськістю
117 views