ІІ етап наукової першості відбудеться 24 квітня 2018 р. у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки форматі підсумкової науково-практичної конференції.
ПІБ учасника | Шифр | Рецензії
| |
Багнюк Софія Михайлівна | Паливо ЄС | ||
Баран Катерина Василівна | Управління проектами | ||
Башевник Артем Ігорович | ІТ-проект | ||
Березюк Олег Святославович | Дома комуна | ||
Бєлоглазова Катерина В’ячеславівна | Розумна дівчина | ||
Бондарська Катерина Миколаївна | Яскрава райдуга | ||
Воробйов Костянтин Сергійович | Технологія SCRUM | ||
Гончаренко В’ячеслав Миколайович | Гнучкість | ||
Данілова Ліліана Валеріївна | Он-лайн замовлення | ||
Дємідова Анна Андріївна | Сила впливу | ||
Жидких Ірина Олегівна, Худяков Ілля Олександрович | Гвинтокрил | ||
Жолудь Аліна Віталіївна | Освітні проекти | ||
Заварацька Ірина Вадимівна, Мотозюк Віталіна Петрівна | Молодіжний центр | ||
Заворотний Сергій Мколайович | ДККП | ||
Залужний Максим Юрійович | Нейронна безпека | ||
Запорожець Аліна Олександрівна | Технології Проектування | ||
Зацепілова Дар’я Вячеславівна, Сідорова Альона Сергіївна | CRM ВНЗ | ||
Земська Олена Вікторівна | ПРОЛІСОК | ||
Ігнатович Юрій Володимирович | Innovation Projects | ||
Іщенко Катерина Іванівна, Кривенко Олена Георгіївна | Сонячні батареї | ||
Калінчук Вікторія Володимирівна | Ресурсоефективність | ||
Камашев Андрій Володимирович Манькута Аліна Іванівна | ОСУП 2018 | ||
Каракай Ангеліна Владиславівна | Зацікавлені сторони | ||
Кеворкова Світлана Ігорівна | Освітня культура | ||
Кирик Роман Степанович, Абрамець Михайло Юрійович | Портфель проектів | ||
Коваленко Денис Васильович | Командна робота | ||
Кондрашенко Сергій Володимирович | Конкурентна перевага | ||
Левчук Анатолій Олександрович | Потенціал розвитку | ||
Лисинчук Світлана Вікторівна, Кухта Ольга Ігорівна | SMART HOUSE | ||
Марченко Ірина Юріївна, Кобзарєва Ганна Юріївна | Renewal | ||
Минурка Соломія Михайлівна | Системи Управління | ||
Озерна Ксенія Сергіївна | Lukasia | ||
Онопрієнко Катерина Володимирівна | CARPE DIEM | ||
Орел Альона Володимирівна | Якість інформації | ||
Пилипенко Яна Станіславівна | САЙТ | ||
Плотникова Ірина Ігорівна | Проект розвитку | ||
Погребна Олена Миколаївна | Ресурс | ||
Подолян Тетяна Віталіївна | CSR | ||
Почтарьова Ганна Віталіївна | Економічна ефективність | ||
Проскуріна Анна Миколаївна | ЯМР1214 | ||
Пузанова Діана Олександрівна | Резерв | ||
Рибалко Ірина Вікторівна | Внутрішній голос | ||
Розсильний Микола Юрійович, Харьковський Олександр Анатолійович | Інклюзія | ||
Рудик Єлизавета Юріївна, Ткач Тетяна Петрівна | Проект логістика | ||
Севастьянова Анастасія Віталіївна | ЗУП6022018 | ||
Сергієнко Альона Миколаївна, Півень Дарина Андріївна | Профорієнтаційні проекти | ||
Скрипник Наталія Олександрівна | Термін виконання | ||
Стрілецький Тарас Володимирович | Команда проекту | ||
Ткачишин Марія Ярославівна | MICE | ||
Точонова Владислава Ігорівна | Rural development | ||
Харьковський Олександр Анатолійович, Розсильний Микола Юрійович | Залізничка | ||
Чуйко Олександр Володимирович, Коваленко Кирил Ігорович | Проектний менеджмент | ||
Чумак Ірина Олегівна | УП1532018 | ||
Чумаченко Кристина Віталіївна | Автоматизація | ||
Шабанова Еліна Миколаївна | Сучасний менеджеризм | ||
Яворський Роман Тарасович | WOW | ||
Яско Роман Сергійович, Тарасенко Інна Юріївна | Фінансово-економічний ефект |
Кафедра міжнародних економічних відносин та управління проектами
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело