Skip to main content

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки зазнав непоправної втрати. Навесні під час виконання службового завдання у Волновасі було смертельно поранено Віктора Манзика – випускника інституту фізичної культури та здоров’я, офіцера СБУ, капітана Збройних сил України. Його вбито при спробі затримки трьох фур із контрабандою, яку намагалися переправити на підконтрольну бойовикам територію.
Віктор Мандзик, 1986 року народження, розпочав свою службу в органах Служби безпеки України. 2009 р. був оперуповноваженим Любомльського МРВ УСБУ у Волинській області. У зоні проведення антитерористичної операції перебував з січня 2015-го. До того Віктор був задіяний в одній зі спецоперацій із затримання сепаратистів на території Донецької області, під час якої йому дивом вдалося врятуватися від розриву гранати.
За вагомий особистий внесок у зміцнення національної безпеки, високий професіоналізм, зразкове виконання службового обов’язку та з нагоди Дня Служби безпеки України Віктора Мандзика нагороджено орденом «За мужність III ступеня» (посмертно). Він загинув, виконуючи свій професійний та громадянський обов’язок. Вічна пам’ять герою...

 

Вл. інф.

 

 

 


При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

86 views