Skip to main content

23 квітня у стінах історичного факультету відбулась зустріч із демобілізованими бійцями АТО, що навчаються або працюють тут.
Гостями заходу були Олександр Ткачик – старший викладач кафедри всесвітньої історії, який служив у 51-й, а пізніше 14-й ОБМР бригаді; Павло Каращук – студент IV курсу спеціальності «Музейна справа» та боєць батальйону «Азов»; Павло Ковальчук – четвертокурсник спеціальності «Історія» та боєць батальйону «Світязь»; Іван Газюк – студент п’ятого курсу спеціальності «Політологія», який служить у батальйоні «Азов».
Хлопці поділилися своїми спогадами, як потрапили на схід України, що їх спонукало піти воювати добровольцями.

 

 


Наші герої охоче вступали в діалог із присутніми та розповідали про досвід, який отримали під час служби. Більшість хлопців головним здобутком назвали вміння цінувати життя та справжніх вірних друзів. Зауважили, що війна змінює світогляд, заставляє по-іншому оцінювати ті проблеми, які супроводжують наше мирне життя. «Коли ти там, не важливий курс долара, ріст цін та інше», – зауважив Олександр Ткачик. Не залежно від того, перебували хлопці у загонах Збройних сил України чи у добровольчих батальйонах, вони відзначили колосальну допомогу волонтерів. Що ж найбільше радувало бійців на фронті? «Моральна підтримка, яку ми відчували через дзвінки родини, друзів та колег, листи від дітей», – усі ствердно відповіли.
Окрім бійців, на заході була присутня студентка історичного факультету Ірина Касабуцька, яка є активним учасником волонтерського руху. Її внесок важко переоцінити, адже допомагає від початків російської агресії на Сході.

 


Загалом зустріч пройшла в теплій родинній обстановці. Студенти повинні знати і шанувати героїв, які навчаються разом із ними. Ми вдячні нашим молодим та мужнім героям за їхню хоробрість. Слава Україні!

Анна КИРИЛЮК,
куратор І курсу
Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО,
заступник декана з виховної роботи історичного факультету

 

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

328 views