![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/frepejm37vw.jpg?itok=boSUQD_n)
З 30 березня по 3 квітня відбувалися змагання з волейболу (чоловіки) за календарем студентської спартакіади Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. В іграх взяли участь 11 команд від факультетів та інститутів вишу, а також команда Коледжу технологій, бізнесу та права.
Кожен ігровий день був насичений цікавими, динамічними матчами. Непередбачуваністю та інтригами характеризувалися змагання в півфіналі, під час яких вирішувалася доля виходу у фінал. Особливо напружено проходили фінальні ігри, де зустрілись у протистоянні команди фізичного й історичного факультетів. У підсумку першу сходинку посіла команда фізичного факультету, друге місце здобула команда історичного факультету, третіми стали волейболісти біологічного факультету.
Як і під час нещодавньої першості з волейболу серед жіночих команд, трибуни були постійно переповнені глядачами та вболівальниками, які своєю активною та емоційною підтримкою надихали спортсменів на боротьбу.
Організували та провели змагання викладачі кафедри здоров’я і фізичної культури (головний суддя – Теодор Мельник) та за безпосередньої підтримки студентського профкому Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
Змагання з баскетболу, останнього виду цьогорічної студентської спартакіади СНУ імені Лесі Українки, відбудуться в кінці квітня. Запрошуємо усіх прийти підтримати свої команди та провести з користю свій час. Уже традиційно змагання відбудуться в спортивному залі навчального корпусу В, що на вулиці Винниченка, 30.
Андрій БУХВАЛ,
асистент кафедри здоров’я і фізичної культури
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело