![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/dsc_0074.jpg?itok=6AVKUkZh)
29 березня на спортивній базі СНУ імені Лесі Українки проходив футбольний турнір пам’яті Андрія Снітка, який у серпні 2014 року героїчно загинув під Іловайськом.
Організували футбольний турнір цивільний корпус полку спеціального призначення «Азов» та інститут фізичної культури і здоров’я (декан ІФКтаЗ Олександр Бичук та його заступник Василь Пантік). У соціальних мережах відгукнулися на пропозицію 16 команд. Приїхала на запрошення і команда із Маневич, звідки родом Андрій.
Правда, на заваді стала погана погода, але спортсменів це не злякало, всі в один голос звернулися до організаторів із проханням не переносити турнір!
У день похорону нашого героя був дощ, у день відкриття меморіальної дошки в стінах рідної школи № 1 смт Маневичі – знову дощ, і вчора теж дощило, небеса плачуть за дитиною сиротою, Героєм України, для якого рідна країна була понад усе, для якого люди були важливіші за своє життя… Його пам’ять буде в наших серцях, адже він дуже любив футбол. Зі слів його тренера, Анатолія Войнаровського, він серед студентів вирізнявся любов’ю до спорту, стадіон став його домівкою, він просто жив футболом… На базі батальйону «Азов» у Маріуполі Андрій був тренером із фізичної підготовки.
Наші випускники, бійці цього та інших полків, які прибули до нашого міста на ротацію, теж взяли участь в організації футбольного матчу. Зокрема, Сергій Ващук (випускник фізичного факультету), Вадим Нашков та Вадим Крикун (географічний факультет).
У планах полку разом з інститутом фізичної культури та здоров’я провести військово-польові навчання у с. Гаразджа: із фізичної підготовки, тактичної, топографічної, основ медичних знань, стрільби з автомата та снайперської рушниці. Студентам і викладачам, які у квітні бажатимуть пройти навчання, потрібно звернутись у деканат ІФКтаЗ (вул. Винниченка, 30/126, Василь Пантік).
Щиро дякуємо небайдужим людям, котрі всіляко сприяли проведенню змагань: Валентині Купрійчук (медичне забезпечення, студентська поліклініка вишу), доцентам ІФКтаЗ Анатолію Войнаровському та Вадиму Смолюку, головному судді змагань, старшому викладачу кафедри здоров’я і фізичної культури Петру Потап’юку.
На високому професійному рівні протягом семи годин під дощем судили змагання доцент кафедри здоров’я і фізичної культури Андрій Гаврилюк та асистент Петро Герасим’юк. Медійне й інформаційне забезпечення змагань було на плечах старости 23 групи ІФКтаЗ Дмитра Пантіка.
Щиро дякували спортсмени за наданий прекрасний стадіон і керівництву університету, адже всі викладачі й студенти всемірно допомагають нашій армії і зокрема студентам, які захищають цілісність нашої держави.
Андрій БУХВАЛ,
асистент кафедри здоров’я і фізичної культури
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело