![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/img_1363.jpg?itok=tYfOuBzz)
Новий рік… Асоціації з цим святом найрізноманітніші: запашні мандарини, іскристе шампанське, цукерки… А ще – переміни на краще. Кожен сподівається, що після цієї календарної дати все буде по-іншому, що перш за все буде мир у нашій країні і ми житимемо як справжні європейці, не в душі і на словах, а насправді. За такі ідеї та мрії наші хлопці віддали найцінніше – життя, чимало військових досі лікують бойові поранення.
Тому інститут фізичної культури та здоров’я вирішив разом із студентами факультету психології підтримати захисників України, які нині перебувають у місцевому військовому госпіталі. На зібрані кошти ми придбали солодощі та медикаменти. Від щирого серця студентський актив дарував цукерки нашим солдатам, а вони по-дитячому раділи гостям і гостинцям. Ми відвідали терапевтичне, хірургічне й інфекційне відділення. Для потреб інфекційного відділення було передано медикаменти, яких дуже потребують солдати.
Від деканатів дякуємо найбільш активним студентам: Марії Юхимук та Санті Синівській (факультет психології), Назарію Недбайлу, Дмитру Пантіку, Сергію Любиченку та Сергію Моргуну (ІФКтаЗ). Велику підтримку надали студенти і викладачі факультету психології, які організували ярмарку і на виручені кошти придбали їм солодощі. Окрема подяка Христині Шишкіній, яка ні на хвилину не залишала процес підготовки поза увагою. Нехай Бог поверне Вам сили, затрачені на милосердя!
Частинка нашої душі й доброти була передана цим мужнім людям. Здоров’я Вам, дорогі захисники, добра і миру у Ваші сім’ї, швидше повертайтеся до своїх рідних. І нехай цей рік принесе добро і надію на мир! Слава Україні!
Василь ПАНТІК,
заступник декана з виховної роботи
інституту фізичної культури та здоров’я
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело