![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/dscn2279.jpg?itok=vGvVRrcN)
28 жовтня в Центрі кар’єри проведено тренінги для студентів IV курсу математичного та фізичного факультетів СНУ імені Лесі Українки.
Заняття були спрямовані на підготовку студентів до майбутнього працевлаштування, зокрема проаналізовано власні навичок, знання та здібності, здійснено оцінку ринку праці та затребуваності обраної професії, визначено методи пошуку роботи, правила написання резюме та проходження співбесіди.
За словами тренера Волинського обласного молодіжного центру праці пані Заріни, сучасний ринок праці розвивається настільки динамічно, що мати вузькопрофільні професійні навички недостатньо, потрібен універсальний набір додаткових знань, умінь і навичок, які стануть у пригоді практично в усіх сферах діяльності.
Завдяки тренінгу студенти змогли проаналізувати власні вміння та навички й обдумати подальші кроки для свого успішного працевлаштування.
Колектив Центру кар’єри вишу висловлює подяку Волинському обласному молодіжному центру праці за проведення цікавих і результативних тренінгів у рамках налагодженої співпраці.
Центр кар’єри
СНУ імені Лесі Українки
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело