![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/img_2086.jpg?itok=DepDwHkU)
З 13 по 17 жовтня в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки проходить тиждень біологічного факультету. Здавалося б, нічого особливого, але це лише на перший погляд.
Уже впродовж перших двох днів відбулося безліч заходів, які не залишили байдужими всіх, хто прагне до знань, саморозвитку та самовдосконалення.
День кафедри зоології
Людина, не втаємничена в цю науку, може сказати: «Ммм… Зоологія, тварини… Про що тут можна говорити?», але справжні знавці своєї справи змогли дізнатися багато цікавого під час перегляду науково-популярного фільму «Життя в утробі», а опісля активно його обговорили.
Далі ще цікавіше, адже доктор біологічних наук, професор кафедри зоології Катерина Сухомлін провела публічну лекцію «Структура і функціональні особливості популяцій гідробіонтів» з курсу «Продуктивна гідробіологія».
День кафедри ботаніки
Другий день був не менш цікавим, ніж перший, адже у вівторок, 14 жовтня, проходив день кафедри ботаніки. Всі охочі мали змогу прослухати науковий семінар «Віруси та проблеми біобезпеки» (доцент В. Голуб ), а після отримання нових знань відволіктися на прекрасне завдяки виставці картин з бісеру старшого викладача А. Машевської та творчих робіт студентів біологічного факультету, бо не тільки студенти можуть дивувати викладачів, іноді все відбувається навпаки. Також студенти організували стіннівку «Студентський ляп», фотовиставку «Я люблю біофак», а також скриньку довіри «Зробимо біологічний факультет кращим».
Той, хто слідкує за останніми новинками й упровадженнями в галузі агропромисловості, з радістю відвідали науковий семінар «Технологічні особливості вирощування зернових колосових культур та озимого ріпаку в умовах Західного Полісся» (завідувач науково-технічного відділу рослинництва та селекції Волинського інституту агропромислового виробництва В. Плакса, наукові співробітники І. Дударчук, Р. Куць), а круглий стіл «Нові знахідки рідкісних видів рослин у Волинській області» (доценти Л. Коцун, І. Кузьмішина) не залишив байдужим жодного біолога.
Ось так пройшли перші дні тижня біологічного факультету, ну, а ми чекаємо продовження!
Максим ТАРКІВСЬКИЙ,
студентський декан біологічного факультету
Ольга ДУБНІК,
голова профбюро біологічного факультету
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело