![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/dsc_0973.jpg?itok=ERI-8NSu)
2 жовтня в рамках тижня педагогічного інституту СНУ імені Лесі Українки пройшов день студентського самоврядування. Студентська рада інституту продумала різноманітні навчальні й виховні заходи. Виставки, конкурси, постмодерні презентації розпочали роботу ще в понеділок, 29 вересня.
У день студентського самоврядування велика відповідальність покладалася на кращих студентів інституту, які, завчасно отримавши теми практичних занять, провели їх у всіх академічних групах. Викладачі мали змогу пригадати студентські роки і відчути себе в ролі студентів.
Студенти педагогічного інституту творчі, креативні особистості. Свої колективні й індивідуальні таланти вони представили в ході конкурсів-виставок виробів із природних матеріалів «Осінні фантазії», мистецьких виробів «Творимо своїми руками», конкурсів плакатів «Молодь України за мир!» Неабияке захоплення у студентів викликав майстер-клас виробів у техніці «Квілінг» п’ятикурсниці Тетяни Бойчук.
День студентського самоврядування був насичений і просвітницькими лекціями для студентів: «Профілактика суїцидальних проявів у молодіжному середовищі», «Профілактика наркотичної залежності серед студентів», «Профілактика пивного алкоголізму серед молоді».
Студентська рада інституту не залишається осторонь і проблеми, яка є найактуальнішою і найболючішою для кожного громадянина України, – військові дії у східних областях нашої держави. Тому для підтримки військових, мобілізованих у зону АТО, викладачами та студентами проведено благодійну акцію «Допоможемо героям» та благодійний концерт, кошти з яких будуть перераховані на закупівлю теплого одягу солдатам.
Шановні викладачі! Напередодні Дня працівників освіти Вам, людям нелегкої, але такої почесної і важливої професії, складаємо величальні слова подяки і просимо у Всевишнього для Вас усіх мирного неба і щасливої долі.
Нехай ця осінь золота
Вам подарує вік щасливий,
Щоб не згасали доброта,
Здоров’я, радощі і сила.
Щоб Ваш важкий почесний труд
Був плідний, як багата осінь.
І кожен день, що йде новий,
Хай тільки щастя Вам приносить.
Пишайся освітянами, Вкраїно,
Бо лицарі освіти – це святе!
Ваше слово – мудрість України,
Праця ваша – доля трударя.
Кетягом червоної калини
Вам за це вклоняється Земля.
Даша РЕПНИЦЬКА,
студентський декан педагогічного інституту
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело