![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/rjhmgd8m2xg_prapor.jpg?itok=gG4D9JHy)
27–28 вересня в Одесі відбувся ІІ Молодіжний форум «Схід і Захід разом». Він об’єднав понад 150 молодіжних і студентських лідерів із Волинської, Сумської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Вінницької, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Тернопільської та Хмельницької областей. Захід було проведено за сприяння Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.
Волинь представляли 16 юнаків та дівчат. Серед них студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки: Юлія Пащенко, Аліна Покотило, Аліна Ніжник, Олександр Швець (факультет міжнародних відносин), Олександр Семенюк, Богдан Борсук (математичний факультет), Роман Мельник (географічний факультет) й Анастасія Горобець (інститут іноземної філології).
Студенти Лесиного вишу
«Я добре пам’ятаю, як ми організували перший форум “Схід і Захід разом” у Львові ще у травні. Тоді студенти з Донецька та Луганська вперше відчули, що бути патріотом своєї держави – це почесно. Тому такі обміни між молоддю дають неоціненну можливість відчути та зрозуміти один одного. Другий форум молоді “Схід і Захід разом” ми проводимо в Одесі. І ця ініціатива продовжуватиметься», – наголосив один із організаторів Іван Крулько.
Нагадаю, що 2 травня у Львові на молодіжний форум «Схід і Захід разом» зібралося понад 200 студентів із західних та східних регіонів України. До речі, наступний форум мають намір провести на Сході України – в українському Донецьку.
Приємно відзначити, що форум став об’єднавчою традицією для молоді з усіх куточків України. Завдяки цьому заходу продовжується розвінчування нав’язаних Кремлем стереотипів, й українська молодь уже точно знає, що нас більше об’єднує, ніж роз’єднує.
Кульмінацією з’їзду стало розгортання найбільшого прапора України в Іллічівську на Приморських сходах – копії одеських Потьомкінських сходів.
Молодіжний форум ще раз продемонстрував, що не варто розділяти Україну на Схід та Захід, Північ та Південь – Україна єдина! Допоки є така активна і патріотична молодь, наша держава має майбутнє. І я вірю, що воно прекрасне.
Слава Україні!
Аліна ПОКОТИЛО,
магістрантка факультету міжнародних відносин
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело