![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/do_mon_ukrayini_33.png?itok=Kmy5z9eC)
У цій війні за українську незалежність значна кількість захисників зазнали непоправних травм для здоров’я, що обмежують їхні фізичні можливості. Вони вже не зможуть повернутися у військовий стрій чи на попереднє місце роботи. Проте ці люди хочуть і надалі бути активними громадянами українського суспільства, зокрема, продовжуючи навчання та займаючись професійною діяльністю.
Міністерство освіти і науки України, Центр освітнього моніторингу та Євромайдан SOS розпочинають спільну ініціативу допомоги українським захисникам з інвалідністю, які були учасниками Євромайдану й АТО. Ця ініціатива спрямована на допомогу навчатися або перекваліфікуватися в інший фах, що не вимагає спеціального фізичного навантаження. Йдеться про можливість здобути освіту в різних галузях, передусім з інформаційних технологій, права, педагогіки. Перекваліфікація відбуватиметься в рамках спеціальних груп підготовчого відділення та університетських груп.
Перший крок до реалізації можливості вчитися – надіслати інформацію про себе (ім’я, прізвище, перша освіта), а також контактні дані (телефон, електронна пошта) на адресу цієї електронної скриньки: centromonitor@gmail.com.
Слава Україні!
За інформацією офіційного сайту МОН України