![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/4654576.jpg?itok=m82TKkNA)
Переживаючи складний, проте необхідний етап становлення української незалежності, усі ми хочемо допомагати державі. Найсміливіші йдуть на фронт – обороняти кордони й захищати суверенність України. Завдяки їхньому героїзму й самовідданості двері наших аудиторій і класних кімнат відчинені майбутньому.
Навчаючись і залишаючись у тилу, студенти інституту іноземної філології (ІІФ) теж хочуть бути корисними. З перших днів військової агресії на сході країни патріотично налаштована молодь ІІФ брала участь у різноманітних акціях на підтримку Збройних сил України, допомозі переселенцям із Криму та Сходу України. Наші студенти Олександр Лазука, Вікторія Бруцька, Анастасія Чупрун, аспірантка Оксана Литвин вирішили не відпочивати на канікулах, а асистувати професору кафедри прикладної лінгвістики Маргариті Жуйковій на курсах української мови для переселенців. І от вчора із навчальним візитом у відповідь до нас завітали Катерина Ревнюк із Керчі й Алім Сайдаметов із Сімферополя, котрі сьогодні проживають у Луцьку й уже тривалий час вивчають українську на курсах (не без допомоги наших студентів).
Упродовж кількох годин Катя й Алім навчали всіх охочих робити патріотичні сувеніри з бісеру та стрічок. Надалі студенти планують виготовляти їх для продажу на благодійних аукціонах, а також передавати нашим бійцям АТО.
«На питай, що твоя країна може зробити для тебе, запитай, що ти можеш зробити для країни», – казав американський президент Джон Кеннеді. Роботи сьогодні багато, вважають у «Студентському фронті» ІІФ. Гуртуймося і ми обов’язково переможемо!
Анна ЛЕВЧУК,
заступник декана ІІФ із виховної роботи
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело