![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/kocan-lev_3_0.jpg?itok=K1gv2PbS)
Добігло кінця літо, і в стінах Лесиного вишу знову гамірно. Нещодавні абітурієнти стали студентами. Попереду в них нелегкий, але цікавий і завжди творчий освітній процес під дбайливим началом викладачів-учених, котрі мають багаторічний життєвий і професійний досвід, володіють величезними скарбами наукових знань і навчають їх практичним навичкам, умінню застосувати засвоєні в житті й подальшій праці на благо України.
Ніде правди діти: навчальний рік починається в непростий для нашої Батьківщини час, і це тільки збільшує відповідальність як педагогів вищої школи, так і студентської молоді, спонукає нарощувати й зміцнювати інтелектуальний потенціал, плекати грамотних, перспективних, конкурентоспроможних фахівців європейського рівня, свідомих і гідних патріотів нашої Держави.
Щиро вітаю студентів – першокурсників, їхніх старших колег, магістрантів, аспірантів, викладачів, працівників Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки з новим навчальним роком та Міжнародним днем знань! Бажаю Вам здоров’я, миру, натхнення, успіхів у навчанні й праці, здійснення всіх Ваших мрій і планів! Хай Вам щастить!
Ігор КОЦАН,
ректор Східноєвропейського
національного університету
імені Лесі Українки