![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/golovna_66.jpg?itok=YppSmZmK)
Під таким гаслом студенти інституту іноземної філології провели artфлешмоб із нагоди тижня університету.
Разом із теплим травневим сонцем студенти, викладачі та навіть перехожі прийшли до стін Лесиного вишу для підтримки мирної акції. Кожен мав чудову нагоду закарбувати відбиток своєї долоні на папері, а також залишити побажання країні.
Організатори акції вірять, що саме такі мистецькі акції допомагають не втрачати надії на краще майбутня під час буденної рутини життя і, незважаючи ні на що, в усьому бачити прекрасне.
З любов’ю до Батьківщини й університету –
студенти ІІФ
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело
252 views