![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/dsc00287.jpg?itok=QoY_4cLx)
1 квітня в рамках Спартакіади серед професорсько-викладацького складу та працівників Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулися змагання з волейболу.
І місце посіла команда кафедри здоров’я і фізичної культури, ІІ – історичного факультету, ІІІ – фізичного. Головний суддя змагань – старший викладач кафедри здоров’я і фізичної культури Костянтин Жигун.
Андрій БУХВАЛ,
асистент кафедри
здоров’я та фізичної культури
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело
85 views