17 грудня на юридичному факультеті СНУ імені Лесі Українки з ініціативи керівника секції «Правознавство» Волинської обласної Малої академії наук, старшого викладача кафедри теорії та історії держави і права Т. Климчук відбувся попередній захист наукових досліджень слухачами обласної МАН. Уперше учасниками такого заходу стали студенти юридичного факультету, які виступили у ролі опонентів.
Тематика представлених учнями робіт відзначалась актуальністю та науковою новизною, що викликало жваву дискусію. І доповідачі, і їхні опоненти-студенти були активними, дискутували, пропонували власні підходи до вирішення теоретичних і практичних правових питань.
Ми переконані, що цей захід додав учням досвіду публічних виступів, показав теплу атмосферу наукового спілкування у молодій юридичній спільноті. А члени наукового товариства аспірантів і студентів юридичного факультету відкрили для себе ще один напрям роботи – співпрацю з молодшим поколінням, із майбутніми юристами.
Катерина АНТОНЮК,
заступник голови НТАіС
юридичного факультету
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело