18 грудня для викладачів юридичного факультету та юристів-практиків міста Луцька в рамках тижня факультету було проведено тренінг «Шляхи попередження та методи вирішення конфліктів у юридичній сфері». Захід був організований кафедрою загальної та соціальної психології.
Протягом тренінгу, проведеного доцентами Антоніною Мітлош та Оксаною Соловей, учасники дізналися про функції, причини й механізми виникнення конфліктів, стилі та стратегії поведінки особистості в конфлікті, ознаки конфліктогенної поведінки та причини вживання конфліктогенів, технології та методи управління конфліктами.
Також учасники тренінгу визначили власний стиль поведінки в конфлікті, навчилися застосовувати метод картографії для управління конфліктами різних видів і визначати шляхи їх запобігання.
Вл. інф.
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело