![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/golovna_24.jpg?itok=Hg3E-KnH)
Завершальним етапом навчання представників студради та профкому на базі практик і відпочинку «Гарт» стала зустріч із адміністрацією університету. Спільне засідання відбулося 25 листопада у конференц-залі бібліотеки СНУ імені Лесі Українки. Представники студентського активу виявили ініціативу зустрітися з керівництвом вишу з метою отримання відповідей на основні питання, які їх турбують.
Передусім присутніх цікавила якість харчування в їдальнях, зокрема в корпусах А, В та у спорткомплексі. Ректор СНУ імені Лесі Українки Ігор Коцан пообіцяв, що будуть проведені рейди по вищеназваних закладах харчування і вжиті необхідні заходи для покращення умов.
Також студенти запропонували ввести систему додаткових балів для заохочення студентів до активного життя та гідного представлення університету на всеукраїнському рівні. Такий досвід уже мають біологічний факультет, інститути міжнародних відносин та економіки та менеджменту. За словами представниці одного з факультетів, така система сприяє активізації студентів як у культурно-масових дійствах, так і в науковому та громадському житті. У свою чергу Ігор Ярославович розповів про те, що сьогодні вчена рада розглядає рішення про додаткові 30 балів при вступі на V курс студентам, які протягом чотирьох років навчання займалися активною діяльністю у певній сфері, цим самим підвищуючи рівень університету.
Окрім цього, представників студентського самоврядування цікавили проблеми, які виникають у мешканців гуртожитків: обмежений час роботи в нічну пору, недостатній рівень захисту та періодичний режим роботи ліфтів у гуртожитках № 4, 4а та 6. За словами ректора, університет візьме ці питання під контроль.
Ще одним досить важливим питанням була ідея розпочинати першу пару щопонеділка із звучання Гімну України. Технічна можливість це реалізувати є у 12 із 16 факультетів/інститутів. Тож із дозволу представників керівництва університету було погоджено започаткувати цю традицію серед студентства.
Однією з найважливіших тем, які обговорили на зустрічі, була позиція студентів щодо ставлення до останніх подій у країні – масовий протест проти призупинення процесу підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Зважаючи на активну студентську позицію в інших містах України, представники СНУ імені Лесі Українки теж налаштовані на боротьбу за власне майбутнє. Оскільки колектив університету «однозначно визначився з європейським вибором, підтвердив свої європейські прагнення», то і наші студенти теж підтримують свідомих українців та виголошують «ТАК!» Європі на луцькому євромайдані.
Студрада
СНУ імені Лесі Українки
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело