![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/z_dnem_0.jpg?itok=Oc-b8l7L)
Шановні викладачі, працівники та студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, лучани, волиняни й усі українці прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого національного свята – Дня Незалежності України!
Народ України святкує вже 22 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків: бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі. Упевнений, що прийдешній день принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших міст, області й усієї України! Лише треба кожному з нас більш плідно та з натхненням працювати на благо нашої Вітчизни.
Зичу всім здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах! Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, добрі починання в ім’я щасливого життя українського народу.
Ігор КОЦАН,
ректор СНУ імені Лесі Українки,
доктор біологічних наук, професор