Повідомляємо, що за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Київської міської державної адміністрації реалізується інноваційний проект «Центр Майбутнього: Золотий кадровий резерв нації», метою якого є формування та розвиток ринку інтелектуального капіталу України. об'єднання зусиль державної влади, бізнесу та громадського сектору для інтелектуального розвитку молоді та розбудови економіки нашої держави. Партнером проекту виступає всеукраїнська молодіжна громадська організація «Українська Студентська Спілка».
За два роки реалізації Проекту сформовано базу талановитої молоді студентів вищих навчальних закладів міста Києва та учнів київських шкіл. На сьогодні 2453 особи входять до складу Золотого кадрового резерву.
Метою подальшої реалізації Проекту є продовження формування бази в кожному регіоні України. Планується проведення тестування за категоріями для виявлення знань представників, співбесіди, сприяння у працевлаштуванні, а також створення Віртуальної Академії – освітнього он-лайн ресурсу, що допомагатиме молоді безкоштовно отримати знання.
Враховуючи соціальну спрямованість проекту та його освітньо-виховне та консолідуюче значення для українського студентства, просимо поінформувати студентів та аспірантів про реалізацію вищезазначеного проекту.
Додаткову інформацію можна отримати у Координатора Центру Марії Богуслав (тел. 063-045-64-76) або на офіційному сайті Центру: www.futurecenter.in.ua.
За інформацією МОН України
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело