У рамках реалізації програми «Здоров’я лучан – запорука майбутнього» благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» 200 студентів і 40 викладачів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки отримали можливість оздоровитись у спортивно-оздоровчому комплексі «Буковель».
Путівки на оздоровлення передусім отримали студенти, які найбільше відзначились у науковій і навчальній діяльності, зокрема переможці всеукраїнських студентських олімпіад, конкурсів наукових робіт; університетських конкурсів, приурочених до Днів Лесі Українки, «Кращий студент» і «Кращий випускник».Також за активну участь у культурно-мистецькій і спортивній діяльності путівки отримали учасники мистецьких колективів інституту мистецтв, студій та клубів Центру культури і дозвілля, актори студентського театру «Коло Лесі», переможці конкурсів «Міс університету» та «Містер університету», призери V Міжнародного фестивалю української естрадної пісні «На хвилях Світязя».
Здобутки у сфері громадської діяльності дали можливість отримати путівки членам студентської ради та профкому ВНЗ, волонтерам Центру «Довіра» та юридичної клініки «Ad Astra», найактивнішим учасникам Школи волонтерів.
Серед премійованих – і викладачі нашого вишу, які впродовж 2012/2013 н. р. найбільше відзначились у науково-дослідницькій, навчально-виховній та інших сферах.
Оздоровлення триватиме впродовж із 21 по 31 липня на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Буковель», у якому поєднані максимальний комфорт, високоякісне обслуговування, дика природа, цілюще гірське повітря.
Студенти і викладачі щиро вдячні голові Наглядової ради університету, народному депутатові України Ігорю Палиці за надану можливість відпочити та зміцнити здоров’я в живописних українських Карпатах.
Відділ молодіжної політики та соціальної роботи
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело