Щиро вітаю із професійним святом – Днем журналіста – усіх тих, хто майстерно володіє пером, макетує, монтує та видає в ефір сюжети, формує інтернет-стрічки, веде радіоефіри. Нехай Ваші публікації, теле- та радіопередачі завжди будуть актуальними, допомагають у вирішенні життєво важливих проблем, доходять до сердець людей, а журналістська праця постійно служить добру, утвердженню демократії і справедливості, миру та злагоди в суспільстві.
У цей святковий день щиро дякую за плідне співробітництво та висловлюю глибоку повагу до Вашої професії.
Бажаю невпинного зростання аудиторії, цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів і наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики. Нехай удача і творче натхнення будуть постійними супутниками Вашого професійного життя! Нових Вам звершень, вдячних читачів, глядачів і слухачів!
Із повагою
ректор СНУ імені Лесі Українки
Ігор КОЦАН